Nabídka masáží

Hloubková uvolňující masáž                        Masáž lávovými kameny
Relaxační masáž                                            Masáž baňkami
 Čokoládová masáž                                        Bambusová masáž
Lymfodrenáž                                                  Medová masáž
Indická antistresová masáž hlavy              Kraniosakrální terapie  
Regresní terapie

individuální přístup (konzultace problémů, využití terapií, uvolňovacích technik aj.)  možno online


Hloubková uvolňující masáž

Hloubková masáž do značné míry upravuje klidové napětí svalů a tím umožní jejich lepší prokrvení a funkčnost. Díky zmírnění sil, které v těle působí na kosti a klouby, dochází po masáži mnohdy k obnovení rozsahu pohybu v kloubech.
Hloubková masáž je kombinací švédské a sportovní masáže, může být místy i bolestivá.

Tejpování

Kinesiotaping je velmi moderní a hlavně u sportovců hojně užívaná metoda.
Tape umožňuje díky svým elastickým vlastnostem aktivně pracovat, v běžném životě nás nijak neomezuje a také je odolný proti vodě.

Lymfodrenáž nohou

Ruční masáž lymfatického systému je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení či obnovení kvality lymfatického oběhu v těla. Kromě rozproudění lymfatického systému také působí skvěle proti celulitidě.Proticelulitidní masáž
masáž stehen, zadečku a bříška, která pomáhá bourat tukové polštářky pod kůží a tím bojuje proti celulitidě.

Masáž baňkami

Účinky baněk jsou rozličné: Silné prokrvení následované relaxací. Dokáží reflexně ovlivňovat vnitřní orgány. Hodně oblíbené jsou pro svůj detoxikační účinek, kdy se díky změně metabolismu v našem těle odplaví mnoho škodlivin.

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel obnovuje tok životní energie, harmonizuje činnost orgánů, zlepšuje funkci krevního i lymfatického systému, napomáhá organismu vyloučit toxické látky, posiluje nervovou soustavu, uvolňuje napětí a stres. Kvalitní relaxační masáž dodává uvolnění nejen svalům, ale i mysli. Pravidelná masáž zlepšuje stav pokožky a je také prostředkem k totálnímu uvolnění těla.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, Hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.Medová masáž Medová masáž účinně čistí pokožku těla od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

Čokoládová masáž

Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních center a hotelů perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Rituál pěti elementů

Jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to rituální nádherná masáž která trvá 90 minut a postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filozofie- Země, voda, vzduch, oheň a akáša ( éter, prostor). Tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Pokud žijete dlouhodobě ve stresu, duševně vás rozhodí každá menší starost a problém, je Indická masáž hlavy pro vás to pravé řešení. Indická masáž hlavy zahrnuje také masáž šíje, oblasti ramen a krku a v neposlední řadě také masáž hlavy a obličeje. Jedná se o velmi příjemné techniky, při kterých běhá mráz blaha po zádech. Po masáži se budete velmi uvolnění a veškeré starosti budou tytam.

Bambusová masáž

Využitím bambusových různě velikých tyčí (tyčinek :-)) uvolňuji vaše tělo a tím odplouvá veškerý stres z vašeho těla. Přijďte vyzkoušet tuto hravou drsnější ale i jemnou techniku na vlastní záda.

Kraniosakrální terapie

Velmi jemná ale účinná forma terapie a práce s lidským tělem na všech jeho rovinách.
Více na mém webu: https://kt-kranio.webnode.cz/