Nabídka masáží

Hloubková uvolňující masáž                        Masáž lávovými kameny
Relaxační masáž                                            Masáž baňkami
 Čokoládová masáž                                        Bambusová masáž
Lymfodrenáž                                                  Medová masáž
Indická antistresová masáž hlavy              Kraniosakrální terapie  
Regresní terapie

Dárkové poukazy: Vzhledem k lednovému nástupu na mateřskou dovolenou nejsou a nebudou k prodeji dárkové poukazy, ani ty vánoční ;.-). Děkuji za pochopení. 

Hloubková uvolňující masáž

Hloubková masáž do značné míry upravuje klidové napětí svalů a tím umožní jejich lepší prokrvení a funkčnost. Díky zmírnění sil, které v těle působí na kosti a klouby, dochází po masáži mnohdy k obnovení rozsahu pohybu v kloubech.
Hloubková masáž je kombinací švédské a sportovní masáže, může být místy i bolestivá.

Tejpování

Kinesiotaping je velmi moderní a hlavně u sportovců hojně užívaná metoda.
Tape umožňuje díky svým elastickým vlastnostem aktivně pracovat, v běžném životě nás nijak neomezuje a také je odolný proti vodě.

Lymfodrenáž nohou

Ruční masáž lymfatického systému je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení či obnovení kvality lymfatického oběhu v těla. Kromě rozproudění lymfatického systému také působí skvěle proti celulitidě.Proticelulitidní masáž
masáž stehen, zadečku a bříška, která pomáhá bourat tukové polštářky pod kůží a tím bojuje proti celulitidě.

Masáž baňkami

Účinky baněk jsou rozličné: Silné prokrvení následované relaxací. Dokáží reflexně ovlivňovat vnitřní orgány. Hodně oblíbené jsou pro svůj detoxikační účinek, kdy se díky změně metabolismu v našem těle odplaví mnoho škodlivin.

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel obnovuje tok životní energie, harmonizuje činnost orgánů, zlepšuje funkci krevního i lymfatického systému, napomáhá organismu vyloučit toxické látky, posiluje nervovou soustavu, uvolňuje napětí a stres. Kvalitní relaxační masáž dodává uvolnění nejen svalům, ale i mysli. Pravidelná masáž zlepšuje stav pokožky a je také prostředkem k totálnímu uvolnění těla.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, Hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.Medová masáž Medová masáž účinně čistí pokožku těla od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

Čokoládová masáž

Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních center a hotelů perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Rituál pěti elementů

Jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to rituální nádherná masáž která trvá 90 minut a postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filozofie- Země, voda, vzduch, oheň a akáša ( éter, prostor). Tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Pokud žijete dlouhodobě ve stresu, duševně vás rozhodí každá menší starost a problém, je Indická masáž hlavy pro vás to pravé řešení. Indická masáž hlavy zahrnuje také masáž šíje, oblasti ramen a krku a v neposlední řadě také masáž hlavy a obličeje. Jedná se o velmi příjemné techniky, při kterých běhá mráz blaha po zádech. Po masáži se budete velmi uvolnění a veškeré starosti budou tytam.

Bambusová masáž

Využitím bambusových různě velikých tyčí (tyčinek :-)) uvolňuji vaše tělo a tím odplouvá veškerý stres z vašeho těla. Přijďte vyzkoušet tuto hravou drsnější ale i jemnou techniku na vlastní záda.

Kraniosakrální terapie

Velmi jemná ale účinná forma terapie a práce s lidským tělem na všech jeho rovinách.
Více na mém webu: https://kt-kranio.webnode.cz/